کتاب کسب درآمد برای شما: بیاندیشید و ثروتمند شوید

دوشنبه, اردیبهشت ۲۰, ۱۳۸۹ ۱۲:۴۴

کسب درامد از اینترنت

آیا شما به دنبال بهترین و مطمئن ترین روش های کسب درآمد از اینترنت در ایران هستید؟ امروز شما با یکی از بهترین و مشهورترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت آشنا می شوید که به شما کمک می کند سرعت موفقیت و درامد خود را چندین برابر کنید.

همان طور که می دانید، برای کسب درآمد اینترنتی و ثروتمند شدن از طریق اینترنت، شما راه های مختلفی پیش روی خود دارید. بعضی از این راه ها بسیار آسان و سریع هستند… و بعضی دیگر طولانی تر.

اما آنچه که مسلم است این است که شما با استفاده از قدرت فکر و خلاقیت خود می توانیداین راه های آسان تر و سریع تر را پیدا کنید و درآمد خود را در کوتاهترین زمان ممکن افزایش دهید.

زیرا در طول تاریخ ثابت شده که کسانی که از قدرت فکر خود استفاده کرده اند، همیشه ثروت و درامد بیشتری نسبت به افراد معمولی داشته اند که بدون فکر فقط کار می کرده اند.

بله، این قدرت فکر شماست که می تواند شما را به یک میلیونر یا میلیاردر تبدیل کند.

این ما را به کتاب امروز می رساند…

بیاندیشید و ثروتمند شویدکسب درآمد از اینترنت

این کتاب نوشته ی ناپلئون هیل است و یکی از موثر ترین و تاثیر گذار ترین کتاب ها در زمینه ی کسب ثروت است.

شما در این کتاب فوق العاده کشف خواهید کرد رموز موفقیت افراد برجسته و ثروتمند در تاریخ (مانند ادیسون، هنری فورد، و …) چه بوده است. پس شما هم می توانید از آن استفاده کنید تا فقط با قدرت فکر خود به آسانی درآمد و ثروت بالایی را جذب کنید.

من خودم در اوایل شروع کارم این کتاب را چندین بار مطالعه کردم و هر بار انگیزه و اشتیاق فوق العاده ای پیدا می کردم که سبب می شد درآمدم خیلی سریع افزایش پیدا کند.

برای همین به شما دوست عزیز توصیه می کنم حتما این کتاب را بخوانید. رموزی که در این کتاب کشف خواهید کرد زندگی شما را متحول می کند.

برای آشنایی با مطالب این کتاب، می توانید خلاصه ی فصول آن را اینجا مشاهده کنید…

فصل ۱: اندیشه ثروت است

به راستی که اندیشه شما، ثروت شما است.

دارایی قدرتمندی که قوتی با هدف مشخص، عدم راسخ و اشتیاق سوزان ترکیب می‌شود، راه رسیدن به ثروت را به روی شما می گشاید. وقتی کسی عمیقاً می‌خواهد به خواسته خود برسد مطمئناً به هدفش می‌رسد. مهمترین امر ساختن اندیشه است، وقتی کسی به واقع برای چیزی آماده می‌شود به آن می‌رسد.

به راستی اگر انسانها پای عقیده خود بایستند و به هدف خود بچسبند و آنقدر مداومت کنند تا خواسته آنها به وسواسی دایمی مبدل گردد، چه اتفاقها که نمی افتد.

فرصت:

* فرصت پشت در حیاط خلوت شما کمین می‌کند، گاه به صورت بدبیاری ظاهری می‌شود، گاه شکل شکست موقتی می‌گیرد، به همین دلیل است که خیلی‌ها نمی توانند فرصت مناسب را تمیز دهند.
* می توان با استفاده از اصول مشخص و شناخته شده انگیزه ناملموس اندیشه را به ثروت مادی تبدیل کرد.
* یکی از علل عمده شکست و ناکامی این است که در برخورد با مشکلات موقتی متوقف می‌شویم و دست از تلاش بر می‌دادریم.
* هرگز به گفته دیگران دست از کار نکشید و قبل از موفقیت شکستهای موقتی را بپذیرید.
* نظریه سالم تنها چیزی است که بری رسیدن به آن نیاز دارید.
وقتی ثروت به سوی شما جاری می‌شود، حرکتی بس سریع دارد، با تنعم همراه است، آنگونه که تعجب می‌کنید که در این چند سال کجا پنهان بوده است بدانید که این موضوع مهمی است. این را هم بدانید که ثروت نصیب کسانی می‌شود که سخت کوشند و از مداومت لازم برخوردارند. وقتی اندیشیدن را شروع می‌کنید و ثروتمند می‌شوید در می‌یابید که ثروت بایک حالت ذهنی آغاز می‌شود، باید هدف مشخصی داشته باشید.

«موفقیت از آن کسانی است که ذهنیت موفق دارند»

«شکست از آن کسانی است که بی تفاوت اجازه می‌دهند ذهنیت شکست در آنها نفوذ کند»

ما نمی‌خواهیم آنچه را نمی‌فهمیم باور کنیم ما محدودیتهایمان را معیار سنجش مان قرا رمی‌دهیم. «بلکه باید بدانیم چه می خواهیم»

«ما باید بدانیم مسلط بر سرنوشت خود هستیم، ما کاپیتان روح خودهستیم، زیرا این قدرت را داریم که افکار خود را کنترل کنیم. مغز ما با افکاری که در ذهن خود داریم عجین می‌شود.و در شرایطی قرار می‌گیرد که نیروی انسانها و وضعیت زندگی را که با شرایط افکار ما سازگاری دارند هماهنگ می‌کند».

«قبل از اندوختن ثروت کلان باید اذهان خود را از اشتیاق به ثروت انباشته کنم. اگر طالب پول هستیم باید ذهنیت پول داشته باشیم تا اشتیاق به ثروت ما را به طرحی مشخص برای دستیابی به آن مجبور کند».

فصل ۲: اشتیاق نقطه شروع همه موفقیتها

«آنچه را مغز انسان تصور و باور کند به آن می‌رسد»

رمز موفقیت: کسی که پله های پش سرش را ویران می‌کند، برای خود راه بازگشتی باقی نمی‌گذارد، یا باید پیروز شود و یا از بین برود.

هرکس که طالب پیروزی است باید کشتیها و پلهای پشت سرش را در آتش بسوزاند و راههای عقب نشینی را برخود ببندد. اینگونه است که می‌توان ذهن را در شرایط اشتیاق سوزان برای پیروزی قرارداد و این شرط لازم موفقیت است.

شش راه برای تبدیل اشتیاق به طلا:

۱-  مبلغ مورد نیاز خود را دقیقاً مشخص سازد.

۲-  مشخص کنید برای رسیدن به هرچیز، باید چه چیز را از دست بدهید.

۳-  تاریخ مشخصی برای دستیابی به هدف خود درنظر بگیرید.

۴-  برنامه‌ای قطعی برای اجرای برنامه خود بریزید.

۵-  درباره از خودگذشتگی خود تصمیم بگیرید.

۶-  یادداشت خود را به صدای بلند، روزی دوبار بخوانید و باور کنید که صاحب این پول و دارایی شده‌اید.

در کار برنامه ریزی برای ثروتمند شدن به کسی اجازه ندهید که رویای شما را از بین ببرد. باید با موفق های روزگار و دوران گذشته خود آشنا شوید. باید با زندگی کسانی آشنا شوید که رؤیای آنچه را که ارزشمند است به دنیای ما ارزیانی داشته است؛ به من و شما امکان داده است تا استعدادهای خود را بروزدهیم.

«هرقدر در زندگی بخواهیم و توقع داشته باشیم همان اندازه بدست می‌آوریم»

برای هرکدام از ما راهی وجود دارد، اگر خوب گوش بدهیم کلمات مناسب خود را می‌شنویم.

فصل ۳ : ایمان

«محدودیت ذهن ما همان محدودیتی است که ما برای آن درنظر می‌گیریم، فقر و تنعم هر دو نشأت گرفته از ذهن ما هستند».

ایمان مهمترین عنصر ذهن است. وقتی ایمان با اندیشه درهم می‌آمیزد، ذهن نیمه هوشیار بی درنگ ارتعاش آن را درک می‌کند و آن را به فراست لایتناهی تبدیل می نماید.

نکته: در اینجا منظور از ایمان همان باور محکم به این است که شما می توانید به ثروت دست یابد. مفهوم ایمان در اینجا اصلا اشاره به جنبه ی مذهبی ندارد.

چگونه ایمان را در خود ایجاد کنیم: می توانید به کمک تلقین به خود، اشتیاق را به معادل فیزیکی یا پولی آن تبدیل کنید. ایمان حالتی از ذهن است که می‌توان آن را به کمک تدبیر یا آموزشهای تکراری برای ذهن نیمه هوشیار و به کمک اصل تلقین به خود ایجاد نمود.

بدشانسی وجود ندارد: ذهن نیمه هوشیار اندیشه‌های منفی یا مخرب را درست به همان شکل اندیشه‌های سازنده به عمل تبدیل می‌کند. این همان پدیده غریبی است که میلیونها نفر آن را تجربه‌کرده‌اند و بسیاری آن را بدبیاری یا بدشانسی می‌دانند.

ایمان شما همان عنصری است که عمل ذهن نیمه هوشیار را مشخص می‌سازد. می توانید با تلقین به خود ذهن ناهوشیارتان را فریب دهید.

برای رسیدن به این مهم و برای آنکه به آن جامه عمل بپوشانید، خود را چنان ببینید که انگار به خواسته خود نرسیده‌اید. توجه داشته باشید که عمل شرط لازم موفقیت است. لازم است که احساسات مثبت ذهن را تشویق و احساسات منفی را کنار بگذارید و براساس آن عمل کنید.

ایمان آن چیزی است که به شما حیات، قدرت و عمل می‌بخشد
ایمان نقطه شروع انباشت ثروت است.
ایمان تنها پادزهر شکست است.
ایمان مبنای همه اعجاز هاست، همه اسراری است که آن را به کمک قانون علم نمی‌توان تحلیل نمود.
ایمان عنصری است که اندیشه را متحول می‌سازد.
ایمان تنها عاملی است که به کمک آن می‌توان نیروی فراست را در خدمت انسان گرفت.

فصل ۴: تلقینات به خود راه نفوذ بر ذهن نیمه هوشیار

تلقین به خود، مفهومی است که ارتباطی میان ذهن هوشیار و نیمه هوشیار برقرار می‌سازد. در واقع ارتباطی میان ذهن هوشیار و ذهن نیمه هوشیار است. تلقین به خود، خود به خود به ذهن نیمه هوشیار می‌رسد و ان را تحت تأثیر افکار قرار می‌دهد.

انسان طوری ساخته شده که می‌تواند به کمک حواس پنجگانه خود دریافتی ذهن نیمه هوشیار را کنترل کند. اما به خاطر داشته باشید که ذهن نیمه هوشیار را به زمین حاصلخیز تشبیه کردیم که اگر در آن بذرهای نامطلوب بکاریم و از آن مراقبت نکنیم، علفهای هرز در آن به وفور رشد می :نند.

تلقین به خود عاملی کنترل کننده است که انسان به کمک آن می تـواند داوطلبانه ذهن خود را با افکاری خلاق تغذیه کند. همانطور که می تواند افکاری با طبیعت مخرب را در زمین حاصلخیز خود کشت نماید.

فصل ۵: دانش تخصصی

«هر بد بیاری، هر شکست و هر دل شکستگی با خود به همان اندازه یا بیشتر امتیازی مثبت دارد.»

ما با دو نوع دانش عمومی و تخصصی روبرو هستیم. دانش عمومی، بدون توجه به اندازه و تنوع آن نقش چندانی در تحصیل ثروت بازی نمی‌کند.

میلیونها نفر انسانی بوده است که گمان می کنند «دانش قدرت است» هرگز چنین چیزی نیست.
کلمه آموزش در زبان انگلیسی از یک کلمه لاتین اقتباس شده که مفهوم عمل از درون را تداعی می‌‌کند.
انسان تحصیل کرده لزوماً کسی نیست که دانش عمومی و تخصصی زیاد دارد. بلکه کسی است که ذهنش را وسعت بخشیده و به کمک آن می تواند به خواسته خود برسد.

فراموش نکنید که توماس ادیسون تنها سه ماه به مدرسه رفت و هنری فورد بیش از ۶ سال به مدرسه رفت و به مردی ثروتمند تبدیل شد.

فصل ۶: تخیل: کارگاه ذهن

خیال کارگاهی است که در ان تمام برنامه‌های ناشی از انسان شکل می گیرد. عمل به کمک قوه تخیل ذهن جاری می‌شود.

ذهن خیالی انسان به دو شکل تصور خلاق و تصور مصنوعی عمل می‌کند.

تصویر مصنوعی: این ذهنیت چیزی را خلق نمی‌کند بلکه صرفاً به استناد تجربه، آموزش و مشاهدات دریافتی گذشته کا رمی‌کند که اغلب مخترعین از آن استفاده می‌کنند.

تصور خلاق: انسان به کمک این ذهنیت الهامات را دریافت می‌کند. به وسیله این ذهنیت است که نقطه‌نظر‌های جدید به انسان منتقل می‌شود به کمک این ذهنیت است که شخص می‌تواند با ذهن نیمه هوشیار سایرین ارتباط برقرار سازد.

«اگر اراده‌ای باشد، راهی وجود دارد»

فصل ۷: برنامه‌ریزی سازان یافته

هیچ کس به تنهایی تجربه،‌آموزش، توانایی و دانش کافی ندارد که با ان به ثروت کلان برسد. بدون همکاری دیگران این مهم امکان پذیر نیست.

در صورت شکست هر برنامه، برنامه بعدی را به اجرا بگذارید. اگر نخستین برنامه انتخابی شما با موفقیت همراه نبود، جای ان را با برنامه دیگری تغییر دهید و انقدر ادامه دهید تا برنامه‌ای مؤثر و مفید بیابید. با هوش ترین افراد بدون داشتن برنامه‌های معین و عملی نمی توانند موفق شوند.

این حقیقت مهم را به ذهن بسپارید. وقتی برنامه‌ای به شکست منتهی می‌شود بدانید که شکست موقتی، به مفهوم ناکامی دائمی نیست.

«انسان تا زمانی که خود را شکست خورده نپندارد، شکست خورده نیست».

فصل ۸ : تصمیم‌گیری: غلبه بر تردید و دودلی

ناتوانی در تصمیم‌گیری از جمله مهمترین دلایل شکست و ناکامی است. کسانی که نمی تواند سرمایه بیندوزند،‌بدون استثنا کسانی هستند که نمی‌توانند تصمیم‌گیری کنند.

اکثر کسانی که از تنعم دور می‌مانند به سادگی تحت تأثیر عقاید دیگران قرار می‌گیرند. اجازه می‌دهند که روزنامه نگاران و اطرافیان وشایعه پردازان به جای آنها فکر کنند. اظهار عقیده ارزان‌ترین کالای روی زمین است. هرکس عقیده‌ای دارد و میتـواند دیگران را تحت تأثیر قرار دهد. اگر هنگام تصمیم‌گیری تحت تأثیر عقاید دیگران قرار گیرید در کار خود موفق نمی‌شوید.

شما برای خود مغز و ذهنی دارید. از آن استفاده کنید و برای خود تصمیم بگیرید.

«ارزش تصمیمات بستگی به شجاعت دارد که برای ارائه آن لازم دارید»

فصل نهم: پشتکار شکست ناپذیر

مبنای مداومت و پایداری قدرت اراده است. وقتی نیروی میل و اشتیاق و اراده به درستی ترکیب شود ترکیبی مقاومت ناپذیر ایجاد می‌شود.

فقر نصیب کسی می‌شود که ذهنش مایل به آن است. به همین صورت ثروت هم نصیب کسانی می‌شود که برای جذب آن آمادگی دارند. با ابن حال در هر دو مورد قوانین مشابهی حاکم هستند ذهنیت فقر بدون استفاده آگاهانه از عادات مناسب آن رشد می کند. ذهنیت پول باید در اشخاص ایجاد شود مگر اینکه کسانی با این ذهنیت متولد شود.

به مفهوم دقیق این پاراگراف توجه کنید، تا به معنای مداومت در جریان انباشت ثروت و رسیدن به موفقیت پی ببرید. بدون مداومت، از همان آغاز مغلوب می‌شوید. اما با مداومت در شمار برندگان قرار می‌گیرید.

فصل دهم: قدرت همکاران

مغز انسان را می توان با یک باطری مقایسه کرد. این یک حقیقت است که مجموعه با طریهای الکتریکی، در مقایسه با یک باتری برق بیشتری تولید می کنند. همچنین مشخص است که هر باطری با توجه به واحدها و ظرفیت خود برق تولید می‌کند.

مغز هم به شکل مشابهی فعالیت می کند. بعضی از مغزها در مقایسه با مغزهای دیگران فعالترند و با کنار هم قرار گرفتن هماهنگ چند مغز انرژی فکری بیشتری در مقایسه با یک مغز ساده تولید می‌شود.درست همانطور که چند باطری بیش از یک باطری نیرو ایجاد می کند.

در انتخاب همکاران خود وسواس کافی به خرج دهید، یکی از آنها ماهیتی اقتصادی دارد و دیگری ماهیتی روانی. ویژگی اقتصادی آن مشخص است. هرکس بتواند با اشخاصی که از شعور مقبول برخوردار باشند همکاری کند، با آنها هماهنگ باشد و از توان آنها بهره بجوید، به سودخود کار کرده است.

این تعاون و همکاری مبنای تقریباً همه موفقیتهای بزرگ بوده است. درک شما از این حقیقت بزرگ می‌تواند موقعیت مالی شما را مشخص سازد. درک مرحله روانی اصل گروه همکار بسیار دشوارتر است.

شاید این عبارت شما را در درک موضوع کمک کند…

هر دو مغزی که در کنار هم قرار می‌گیرند مغز سومی با نیرویی نامرئی و ناملموس ایجاد می کنند که می‌تواند با مغز سومی در ارتباط باشد.

و این یکی از رموز بزرگ موفقیت و ثروت است که افراد بزرگ در تاریخ به آن آگاه بودند.

با آرزوی اینکه شما دوست عزیز هم با کمک فکر خود بیاندیشید و از طریق اینترنت ثروتمند شوید! 🙂

شما می توانید از همین امروز با روش های مطمئن و موثر کسب درآمد اینترنتی آشنا شوید و با کمک قدرت فکر خود، درامد خود را از همین امروز  آغاز کنید.

کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز

کسب درآمد از اینترنت

۴۳ ديدگاه براي “کتاب کسب درآمد برای شما: بیاندیشید و ثروتمند شوید”

 1. amir گفته است :

  اردیبهشت ۲۱ام, ۱۳۸۹ در ۲:۴۰ ق.ظ

  سلام دوستان ، واقعا بابت این ممقاله بسیار خوبتون ممنونم اما یک سوال اساسی داشتم آیا شما نسخه پی دی اف این کتاب رو سراغ دارید که فارسی شده باشه و بشه دانلودش کرد؟
  بی صبرانه منتظر پاسختون هستم

 2. مونا افشار گفته است :

  اردیبهشت ۲۲ام, ۱۳۸۹ در ۱۲:۴۳ ق.ظ

  نسخه ی پی دی اف این کتاب به زبان انگلیسی بسیار آسان برای دانلود پیدا می شود. اما نسخه ی فارسی آن را سراغ ندارم. می توانید کمی جستجو کنید شاید پیدا شد. به هر حال می توانید اصل این کتاب را فقط با دو تومان در کتاب فروشی ها پیدا کنید.

 3. ناشناس گفته است :

  اردیبهشت ۲۳ام, ۱۳۸۹ در ۳:۲۷ ب.ظ

  با سلام من از شما و مقالاتتون ممنون هستم زیرا فصل جدیدی را در زندگی من ایجاد کرده وشما را دوست دارم به خاطر این تغییر وتحول. و حالا انقدر اکتیو شدم که همه ی سعی ام را برای موفق شدن در این زمینه گذاشتم من کار ی به حرف دیگران ندارم ومیگویم اگر شما موفق هستید پس من هم میتوانم از شما میخوا هم که مرا در این مسیر یاری کنید با سپاس فراوان

 4. عباس سادين گفته است :

  اردیبهشت ۲۴ام, ۱۳۸۹ در ۷:۰۹ ب.ظ

  باسلام مجدد! من تصمیم گرفتم که خیلی جدی و مصمم وارد این حرفه بشم و کسب درآمد کنم.

  برای این کار یک وی پی ان اختصاصی و یک آدرس مجازی نیاز دارم . امیدوارم که در این خصوص کمکم کنید منتظر راهکار ها و همکاریهای خوبتون هستم. چون منم یک ایرانی هستم و ایرانی یعنی پیشرو یعنی جسور یعنی محکم و قوی در مقابل ناملایمات……… ممنون از لطفتون

 5. سعيد گفته است :

  اردیبهشت ۲۹ام, ۱۳۸۹ در ۱۰:۱۴ ق.ظ

  سلام مقاله تان خیلی جالب بود ازصمیم دل تشکر میکنم اگر مطالبی در مورد لیدر ورهبری داری لطفا ارسال کنید من هرروز این مقاله را میخوانم شروع به کار میکنم منتظر مقاله ومطالب جالب زیبا شما هستم

 6. مسعود گفته است :

  خرداد ۲ام, ۱۳۸۹ در ۱۲:۳۱ ب.ظ

  سلام.من از اصفهان هستم.مونا شما خانمی زیباو احتمالا خوش قلبی هستید که برایم ایمیل زدید من از درامد هرمی ضرر کرده وحالا با کمبود مالی مواجه هستم.نمیدانم که این روش برایم فایدهای دارد یانه.

 7. مونا افشار گفته است :

  خرداد ۵ام, ۱۳۸۹ در ۱۱:۰۴ ق.ظ

  عباس: به شما برای انگیزه ی قوی تان تبریک می گویم. اطلاعات کامل در مورد آدرس مجازی و وی پی ان اختصاصی برایتان ایمیل شد.

 8. مونا افشار گفته است :

  خرداد ۵ام, ۱۳۸۹ در ۱۱:۰۵ ق.ظ

  مسعود:
  با تشکر از شما. امیدوارم با کمک روش های مطمئنی که در کتاب خود کشف می کنید به زودی به درآمد دلخواه تان دست یابد.

 9. ... گفته است :

  خرداد ۹ام, ۱۳۸۹ در ۳:۰۵ ب.ظ

  باسلام:من هم مدتی است(نه چندان کوتاه)که دراین وادی فعلاه گمراه کننده کسب وکاراینترنتی فعالیت داشته ومقادیرمالی قابل توجهی رانیزهزینه نموده ام اما نتیجه مطلوب کسب نکرده ام وبهمین خاطرنیزهنوزدردریافت کتاب شمامرددمانده ام (نه بخاطرهزینه آن بلکه بخاطرزمان باارزشی که دراین راه صرف نموده وامیدهایی که ازدست داده ام) اگرممکن است درموردوی پی ان اختصاصی وآدرس مجازی بنده راهم راهنمایی فرماییدهمچنین ممنون می شوم اگرچاشنی باشیدبرای حرکتی دوباره ومحرکی باشیدبرای تلاش مجددوآغازی دوباره. باتشکرازشماهموطن دلسوز

 10. مونا افشار گفته است :

  خرداد ۱۱ام, ۱۳۸۹ در ۷:۰۷ ق.ظ

  با تشکر از شما دوست عزیز.
  ایمیلی در پاسخ به سوال تان برایتان ارسال کردم. شرایط شما را درک می کنم زیرا من هم تا ۳ سال پیش دقیقا در همین شرایط بودم.
  در اینکه موفقیت در کسب درآمد از اینترنت کاملا امکان پذیر است، شکی نیست. فقط پیدا کردن راه های مطمئن آن است که قسمت اصلی و گاهی وقت گیر این کار است. امیدوارم این کتاب به شما کمک کند آسان تر و سریع تر و روش های مطمئن و پرسود درآمد از اینترنت آشنا شوید.
  با آرزوی موفقیت و درآمد بیشتر برای شما.

 11. بهاره گفته است :

  خرداد ۲۰ام, ۱۳۸۹ در ۹:۲۴ ق.ظ

  سلام : من چه طوری می تونم کسب درآمد اینترنتی را یاد بگیرم

 12. فرزاد گفته است :

  مرداد ۷ام, ۱۳۸۹ در ۵:۲۴ ب.ظ

  با سلام
  من قبلا تجربه شکست درزمینه اینترنت راداشته ام.ولی اعتقاددارم زمین خوردن مهم نیست بلکه بلندشدن مهمه.خوشحال میشم اگه دراین زمینه راهنمایی کنید واطلاعات بیشتری راازوضعیت خودتون بگید.صادقانه بگم نمیشه همینجوری اعتمادکرد.راههای شناخت خودتونوچجوری بیان می کنید.اگه ایمیل بزنید ممنون میشم.مطمین هستم موفق می شیدچون دیگران راوا می دارید که برای شما ایمیل بزنندواین نشانه خوبی است.درضمن من کتا ب یاندیشید وثروتمند شوید اثرناپلون هیل رو خوندم.بی نظیره.این کتاب باعث شدمنواردبورس بشم وسرمایه ام بیش از۲برابر بشه.به امید موفقیت

 13. Hadi گفته است :

  مرداد ۸ام, ۱۳۸۹ در ۵:۲۵ ب.ظ

  سلام

  با خبر هستید که به تازگی شدت تحریمها افزایش پیدا کرده اند . آیا با وجود این تحریمهای فلج کننده باز هم موارد مطرح شده در کتاب می تواند برای ما مفید باشد ؟ آیا می توان پول به داخل ایران منتقل کرد ؟ ممنون از شما

 14. مونا افشار گفته است :

  مرداد ۱۲ام, ۱۳۸۹ در ۶:۰۴ ق.ظ

  هادی:
  بله، شما با کمک روش هایی که در کتاب خود کشف می کنید، می توانید از همه ی این تحریم ها عبور کنید. زیرا با کمک این راه ها شما به عنوان یک شهروند مالزی درآمد خود را به آسانی دریافت خواهید کرد.

 15. مونا افشار گفته است :

  مرداد ۱۲ام, ۱۳۸۹ در ۶:۰۷ ق.ظ

  فرزاد:
  پشتکار شما دوست عزیز را تحسین می کنم. درست می فرمایید که این بلند شدن است که مهم است. برایتان در این حرفه ی پرسود آرزوی موفقیت روز افزون دارم.

 16. وحید گفته است :

  شهریور ۱۴ام, ۱۳۸۹ در ۱:۰۲ ب.ظ

  سلام
  واقعا مطلب جالبی بود و به آدم انرژی میداد
  خانم افشار من کتابتون رو خوندم و برای شروع کارم به وی پی ان اختصاصی و یک آدرس مجازی نیاز دارم و از شما میخوام کمکم کنید

 17. mehdi گفته است :

  دی ۱۱ام, ۱۳۸۹ در ۲:۵۹ ق.ظ

  سلام خانم افشار
  من تمام مطلب کتاب خوبتون رو مطالعه کردم . خیلی خوب بود . من این کار رو قبلا می کردم ولی تغریبا چون به نتیجه ای نرسیدام کنار گذاشتم ولی کتاب شما دوباره به من روحیه شروع مجدد این کارو با روش های مطئن تر و بهتر داد . خواهش می کنم در مورد آدرس مجازی کمک کنید . چون این یکی رو اصلا نمی تونم حل کنم . راستی وقتی گوگل یه آدرس رو قبول می کنه نمی شه در آینده آدرس رو عوض کرد ؟

 18. ادیب گفته است :

  آبان ۱۳ام, ۱۳۹۰ در ۴:۴۵ ب.ظ

  سلام.
  واقعا عالی و متفاوت بود این کتاب.دید من رو نسبت به درآمد اینترنتی عوض کرد.
  امکان داره راجع به آدرس مجازی منم راهنمایی کنید؟
  ممنون

 19. شکیب احمد گفته است :

  آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۸:۴۲ ق.ظ

  بنده میخاستم از شما تشکر کنم بابت کتاب های خوب تون و میخاستم بپرسم چرا شما تمام روش های را که در کتاب تون گفتید برای ایرانیان گفتید؟ شما بهتر بو یک کتاب جامع تر مینوشتید.

 20. مصطفی گفته است :

  آبان ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۱۰:۵۳ ب.ظ

  با سلام
  واقعا عالی بود
  من میخواهم این کار را انجام دهم ولی نمیدانم vpn اختصاصی از کجا بگیرم که گوگل شک نکنه ، این vpn هایی که توی بازار هست رو معلوم نیست به چند نفر دادن ، در ضمن من کتاب شما را نیز خوانده ام ، اگر در این زمینه و بطور کلی مرا راهنمایی کنید ممنون میشوم .
  با تشکر

 21. فاطمه گفته است :

  دی ۳ام, ۱۳۹۰ در ۱۰:۳۱ ب.ظ

  یلام مونا جان

  من تازه به جمعتون اومدم مطالبی که دیدم عالی بود
  یه سوال کتاب شما همان آموزش کسب درآمد در ۷روزه؟اگه ممکنه یه اطلاعات کاملی از کتابتون رو با نحوه خریدش از طریق ایمیل در اختیارم بزار گلم

  از سایت خوب وپر محتوات سپپپپپپپپپپپپپپپاس عزیز********شادوسربلند باشی همیشه

 22. farshid گفته است :

  دی ۶ام, ۱۳۹۰ در ۳:۰۴ ب.ظ

  با سلام
  بنده درخواست گرفتن آدرس مجازی از گروه شما را دارم
  please help me and tell me the requirements
  thanks.

 23. پوریا گفته است :

  دی ۱۴ام, ۱۳۹۰ در ۶:۴۶ ق.ظ

  سلام خدمت شما واقعا مطالب و کتاب هاتون به آدم روحیه میده. یه خواهشی ازتون داشتم
  بیزحمت نحوه ی ثبت آدرس مجازی در خارج از کشور رو برام ایمیل کنید . و اینکه آیا در کنار آدرس مجازی حتما باید حساب بانکی خارج از کشور هم داشت یا نه؟؟؟
  بی نهایت ممنون و متشکر از شما

 24. سعید گفته است :

  دی ۲۶ام, ۱۳۹۰ در ۸:۲۹ ب.ظ

  سلام من یک سال پیش به شما توهین کردم و به علت عدم موفقیت خودم توی کسب درامد از اینترنت
  پیغامی نا محترمانه برای شما ارسال کردم که حالا با شجاعت و شرمندگی درخواست بخشش این بنده را از شما و همکاران محترمتان را خواستارم
  با تشکر منتظر جواب شما

 25. Mahdi گفته است :

  بهمن ۳۰ام, ۱۳۹۰ در ۴:۴۹ ب.ظ

  با عرض سلام و خسته نباشید و با تشکر بی پایان از شما هموطن دلسوز .

  من
  امروز تصمیم گرفتم که مصرانه نکات ریز و جالب شما را مد نظر گرفته و با امید رسیدن به اهداف مشخص شده ام ، از هیچ تلاشی مذایقه نکنم . که ملزم به آموختن راهنمایی ها و ترفندهای (نکات ریز ) شما دوست دلسوز ایرانی می باشم . خواهشمندم برای شروع مرا از دریافت مقالات خوبتون بی نصیب نگذارید . در ضمن به یک آدرس مجازی نیازمندم و نیز به تمام نکاتی که برای شروع بهتر در این زمینه google Adsense نیاز است . سپاسگذارم

 26. سحر گفته است :

  اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۰ در ۴:۰۳ ق.ظ

  سلام.من امروز با شما آشناشدم.توروخداراهنمایی کنید.درگیرکسب درآمد از اینترنتم

 27. احسان گفته است :

  تیر ۲۰ام, ۱۳۹۱ در ۲:۱۳ ق.ظ

  سلام.خسته نباشید….من کتابتون رو خوندم خیلی عالی بود ولی تو فصل نهم خیلی گیج شدم..نمیدونم چطور درآمدی رو که بدست میارم بای دریافت کنم…توی پی پال هم با سختی حساب باز کردم ولی هم کار باهاش سخته هم اجازه ی دریافت بهم نمیده….حساب دیگه ای هم تو مانی بوکرز داره اما هیچ شرکتی گزینه واریز به اونو نداره!!!!برای دریافت چک هم آدرسی ندارم!!!درضمن با آدرس مجازی آشنایی ندارم…قابل اعتمادند؟……لطفا راهنمایی ام کنید

 28. احسان گفته است :

  تیر ۲۰ام, ۱۳۹۱ در ۱۱:۴۴ ب.ظ

  سلام.یه سوال داشتم.لطفا پاسخ بدید
  چطور میشه از گوگل ادسنس درآمد کسب کرد در حالی که:

  -گوگل نامه ای را به آدرس پستی که در هنگام ثبت نام وارد کرده ایم پست می کند که در آن نامه پین کدی ۵ رقمی نوشته شده است . آن پین کد را باید در سایت وارد کنیم ( این مرحله برای مطمئن شدن از آدرس پستی می باشد . ارسال نامه تا ۳ هفته زمان می برد )
  ۲ – اطلاعات مالیاتی باید تکمیل شود که آیا در آمریکا زندگی می کنیم و یا خیر و چندین پرسش دیگر
  ۳ – تاییدیه تلفن در این مرحله است . با فشردن Submit شماره تلفنی که در هنگام ثبت نام وارد کرده ایم زنگ می خورد و ۴ رقم عدد خوانده می شود این عددها را یادداشت کرده و در سایت می نویسیم
  ۴ – قبول کردن قرارداد و ثبت IP اینترنتی صاحب اکانت توسط گوگل ( که طبیعتا این آی پی باید برای کشوری باشد که در ثبت نام وارد شده است )
  پس از این که ابن مراحل با موفقیت به اتمام رسید اکانت از حالت قفل خارج شده و سر ماه میلادی گوگل چکی را به مبلغ در آمد اکانت در ماه قبل به آدرس پستی ارسال خواهد کرد .
  ولی شما تو کتابتون گفتید میشه به حساب پی پال واریز کرد…..چرا؟
  فکر میکنید سه مرحله ی اول برای یک ایرانی مقدوره؟؟؟؟؟؟من که اینطور فکر نمیکنم……

 29. yaser گفته است :

  مرداد ۱۹ام, ۱۳۹۱ در ۹:۴۶ ب.ظ

  سلام باتشکر از کتابتون اگه میشه طرز ساخت ادرس مجازی وپراکسی اختصاصی رو برام میل کنین ممنون

 30. محبوبه گفته است :

  شهریور ۱ام, ۱۳۹۱ در ۱۰:۵۴ ب.ظ

  با سلام و تشکر از شما به خاطر مطالب عالیتون، اگه لطف کنید در مورد آدرس مجازی و vpn اختصاصی من رو هم راهنمایی کنید ممنون میشم.

 31. مونا افشار گفته است :

  شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۱ در ۹:۰۰ ق.ظ

  با سلام به دوستان عزیز،
  پاسخ سوالات شما از طریق ایمیل برایتان ارسال شد. لطفا برای سرعت و راحتی پاسخگویی به شما از طریق ایمیل پشتیبانی ایران درآمد سوالات خود را مطرح بفرمایید. زیرا پاسخ اکثر آن ها طولانی است چاپ آن در قسمت نظرات بلاگ مناسب نیست.
  با آرزوی موفقیت برای شما.

 32. آیسا گفته است :

  شهریور ۱۸ام, ۱۳۹۱ در ۶:۱۹ ب.ظ

  سلام و خسته نباشید…خانم افشار من از قراره از آدرس یکی از دوستان خارج از کشور استفتده کنم، چند سوال داشتم ازتون:
  ۱- ایا چک ب نام شخصی که از آدرسش استفاده می کنم، میاد؟ یعنی باید هم آدرس و هم اسم دوستم رو ثبت کنم؟ ( یعنی اگه آدرس مال دوستم باشه ولی به اسم شخص خودم، کارت شناسایی و … می گیرن در حین تحویل چک؟!)
  ۲- شماره حساب بانکی اگر به اسم خودم باز کنم ولی چک به اسم دوستم(که آدرسش رو می دم)باشه، مشکلی نیس؟ یعنی ادسنس و… متوجه نمی شن؟
  ۳- آیا می شه دوستم برای من در خارج از کشور حساب باز کند؟ یا حتما باید از طریق شرکت های واسطه باشه؟!
  خانم افشار ممنونم که خیلی خوب و با حوصله، وبا عطوفت به سوالا جواب میدن…خسته نباشین

 33. نرگس گفته است :

  آبان ۳ام, ۱۳۹۱ در ۶:۴۱ ب.ظ

  با عرض سلام لطفا درمورد vpnوادرس مجازی مرا بیشتر راهنمایی کنید باتشکر

 34. شایان گفته است :

  آذر ۷ام, ۱۳۹۱ در ۱۰:۰۸ ب.ظ

  سلام
  من میتونم ایمیلتون یا id شما را داشته باشم
  من حساب payza دارم ولی چون verified نیست هیچ جایی پولم را به ریال تبدیل نمیکنن میتونید راه حلی بهم پیشنهاد بدید
  چه طور میتوانم حسابم را وریفای کنم

 35. رامش گفته است :

  آذر ۱۵ام, ۱۳۹۱ در ۷:۰۵ ب.ظ

  سلام به مونای عزیز

  ، خوشحالم که با شما و سایت و مقالات خوبتون آشنا شدم امروز ایکاش زودتر با شما آشنا می شدم ، از اینکه یه ایرانی اونم دختر اونم تو این اوضاع به هم ریخته تونسته اینقدر موفق و مستقل باشه کلی انگیزه گرفته ام ،من خیلی علاقه به این مقوله دارم تسلط خوبی به کامپیوتر دارم و مترجم زبان انگلیسی هم هستم و عاشق استقلال و خود مختاری ام ، ازت ممنون میشم اگه بیشتر راهنماییم کنی تا منم استارت بزنم. راستی کتاب شما رو میشه از کتابفروشی ها تهیه کرد؟
  منتظر پاسخ شما دوست عزیز هستم، با تشکر – رامش

 36. حمید گفته است :

  خرداد ۱۴ام, ۱۳۹۲ در ۶:۱۹ ب.ظ

  با سلام خدمت شما
  من تازه سربازی رو تموم کردم ویکی دو ماه دنبال کار گشتم مگه کار پیدا میشه!
  تصمیم گرفتم رو به کسب درآمد از اینترنت بیارم چون به کامپیوتر علاقه دارم
  هرچی پول داشتم دادم واسه خرید یه کامپیوتر و گرفتن مودم و ADSL حالا دیگه به پی سی خوردم
  به من بگید آیا با ۱۰ هزار تومان پول میتونم کسب و کار اینترنتی انجام بدم؟
  من از یکی از روستاهای خراسان رضوی هستم.
  اگه میشه اطلاعات کاملی در این زمینه به من بدهید.
  با تشکر فراوان.

 37. Abolfazl گفته است :

  اسفند ۱۱ام, ۱۳۹۲ در ۱:۰۵ ب.ظ

  با عرض سلام وخسته نباشید.
  من کتاب شمارو مطالعه کردم.الان میخوام یه دامنه و یه هاست بخرم و شروع کنم.اگه هاست و دامنه از ایران باشه و من آدرس خارج از کشور رو وارد کنم مشکلی برای بعدا و کسب درآمد خاپرجی پیش نخواهد اومد؟

 38. MAMAD گفته است :

  خرداد ۱۶ام, ۱۳۹۳ در ۱:۰۶ ب.ظ

  سلام من دیروز کتاب رو از شما خریداری کردم و بخش هایی رو خوندم ممنون میشم حالا اگه به سوالام پاسخ بدید :
  ۱٫در گوگل ادسنس اگه من بتدا یک با یک بلاگ تایید رو بگیریم بعد میتونم تبلیغات رو در وبلاگ دیگم که مال لوکسبلاگ است قرار بدم و ب خاطر اینکه لوکسبلاگ مال ایرانه مشکلی پیش نمیاد؟
  ۲٫برای برداشت پول از گوگل اسنس باید چجور حسابی داشته باشم ؟پی پال؟چطور باید پولمو از گوگل ادسنس دریافت کنم تورو خدا راهنمایی کنید.
  لطفا جواب سوالاتمو به ایمیلم ارسال کنید.
  با تشکر

 39. mina گفته است :

  تیر ۱۳ام, ۱۳۹۳ در ۴:۴۹ ب.ظ

  سلام
  . میخواستم بدونم این کسب و کار فقط شامل افرادی میشه که تسلط کامل به زبان انگلیسی دارند یا شامل همه افراد میشه؟

  لطفا زودتر جواب سوالمو بدین .ممنون

 40. ع نعیمی گفته است :

  اردیبهشت ۱ام, ۱۳۹۴ در ۳:۱۳ ب.ظ

  باسلام من هزینه کتاب امروز ۱ اردیبهشت پرداخت کردم شماره ۰۲ _ ۱۰ ازطریق بانک ملی ولی کتاب دریافت نشد لطفا راهنمایی کنید.

 41. مونا افشار گفته است :

  اردیبهشت ۲ام, ۱۳۹۴ در ۱:۲۳ ب.ظ

  دوست عزیز، کتاب به ایمیل “enaeimi@yahoo.com ” شما ارسال شده است. در صورتی که دریافت ننموده اید، لطفآ با کارشناسان پشتیبانی ما تماس حاصل فرمایید.

 42. شهاب لطیفی پور گفته است :

  فروردین ۲۵ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۳۰ ق.ظ

  سلام 
  من کتاب خانم افشار رو از موبایلم خریدم و تو لپ تاپم برنامرو نصب کردم ولی فایل کتابو باز نمیکنه و یوزر و پسوورد میخواد؟؟؟؟؟؟

 43. مونا افشار گفته است :

  فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۶ در ۱۰:۴۹ ق.ظ

  دوست گرامی، یوزرنیم و پسورد کتاب توسط ایمیل به خدمت تان ارسال شده است.

پاسخ به نوشته