درباره ما

با سلام خدمت شما هم وطن عزیزِ،مونا افشار

 

من مونا افشار هستم و این سایت را ایجاد کردم تا با کمک تجربه ی ۷ ساله در حرفه ی کسب درآمد از اینترنت، شما هم وطن عزیز را بیشتر با رموز موفقیت در تجارت الکترونیک و اینترنت ماکتینگ آشنا کنم.

حتما تا حالا از دوستان و اطرافیان خود در مورد کسب در آمد در اینترنت چیزهایی شنیده اید. خوشبختانه در سال های اخیر کاربرد اینترنت و کسب و کار های آنلاین در ایران گسترش چشمکیری داشته که موقعیت های درخشانی را برای شما باز کرده است.

اما همان طوری که می دانید، هنوز دو مشکل وجود دارد که مانع موفقیت خیلی ها می شود…

اوِِّل: بسیاری از این روش های مثلا پول در آوردن تقلبی و کلاهبردار هستند.

دوم: حتّی اگر روش کسب درآمد با اطمینانی پیدا کنید، بدون آموزش مناسب، سال ها طول خواهد کشید که به درامد خوبی دست پیدا کنید.

و حالا خبر خوب…

خبر خوب این است که شما در این سایت پاسخ دو مشکل بالا را به آسانی پیدا می کنید تا در وقتتون صرفه جویی شود و خیلی سریع تر و راحت تر درآمد کسب کنید.

مونا افشار

من هم وقتی خودم ۷ سال پیش شروع به این کار کردم مشکلات زیادی را پشت سر گذاشتم، و باخودم عهد کردم که وقتی بالاخره موفق شدم، به دیگر ایرانیان عزیز هم  کمک کنم که با راه های میان بر زودتر موفق شوند.

چگونه با کسب و کار اینترنتی اول آشنا شدم؟

یکی از دوستان خوبم، لادن لشکری، این کار را اولین بار به من معرفی کرد. ممکن است اسم او را شنیده باشید، چون به عنوان دختر ایرانی جوانی که در سن کم (۱۶ سالگی) در تجارت الکترونیک موفق شد، در ایران و کشورهای مختلف معروف شده بود.

خلاصه با کمک راهنمایی های دوستم، من این کار را شروع کردم. خیلی روش های مختلف را امتحان کردم. بعضی هایش کار کرد و بعضی نکرد. ولی من تا به درآمد هدفم نمی رسیدم تسلیم نمی شدم.

حالا ۶ سال می شود که با علاقه و اشتیاق در این کسب و کار فعالیت می کنم و درامد ماهیانه ی عالی کسب می کنم – بین ۴,۵۰۰ تا ۶,۰۰۰ دلار در ماه… که حتما موافقید برای جوانی ۲۵ ساله با فقط ۳ سال سابقه ی کار خیلی خوب است.

نمونه ی درآمد ماهیانه ای که شما هم می توانید کسب کنید…

این هم نمونه ی چک درآمدم که از گوگل دریافت کردم همین جدیدا…

شما هم می توانید!

اصلا برای همینه که اسم این سایت اینه دیگه…  🙂

می تونم. می تونم. می تونم!

چرا که نه؟ خیلی ها در سراسر جهان و همین ایران خودمان زندگی و رویا های خود را از همین طریق تأمین می کنند و هرگز زیر دست کسی دیگر کار نمی کنند تا استعدادهایشان شکوفا شود.

پس شما هم می توانید، دوست عزیز.

چه طور شروع کنم؟

برای راهنمای قدم به قدم و آسان، به این مقاله مراجعه کنید:  چه طور شروع کنم؟

تماس با ما

برای تماس با تیم ایران درآمد، می توانید به این آدرس ایمیل بفرستید: help (at) mitoonam.com
که البته (at) را با @ جایگزین کنید.

.

سلام مخصوص از طرف اعضای تیم ایران درآمد

علاوه بر بنده در تیم ایران درآمد عزیزان دیگری هم برای کمک به کسب درآمد شما فعالیت می کنند که شما اینجا با چند تن از آنها آشنا می شوید…

کیارش ف.

آیا تا به حال به قسمت پشتیبانی ایران درآمد ایمیل فرستاده اید؟ شاید سوالی داشتید یا در مورد خاصی کمک یا راهنمایی می خواستید. در این صورت به احتمال زیاد کسی که به شما پاسخ داده است، کیارش بوده است.

کیارش با تجربه چند ساله در زمینه کار در اینترنت و همچنین علاقه ی خاص برای کمک به سایر هموطنان برای کسب درآمد در اینترنت، همیشه برای راهنمایی و پاسخ به سوالات شما اینجاست.

سلام مخصوص برای شما از کیارش.

امیر  ف.

یکی دیگر از همکاران سختکوش ما در تیم ایران درآمد، امیر جان هستند. ایشان نسبتا جدیدا به تیم ما ملحق شده اند و یکی از اعضای فعال گروه پشتیبانی هستند.

با سابقه ی چندین ساله در کسب و کار ایترنتی و تجربیات غنی در زمینه ی طراحی و ساخت وب سایت، ایشان همواره به کاربران گرامی در مورد شروع کسب و کار اینترنتی کمک می کنند.

امیر در حال حاضر در مالزی مشغول تحصیل است و در کنار آن از تجربیات خود در مورد افتتاح حساب بانکی خارجی و نقل و انتقال پول به ایران نیز برای راهنمایی بیشتر هموطنان استفاده می کند.

سلام مخصوص ازطرف امیر برای شما.

امیر حسام م.

آیا شما از طرح سایت ایران درآمد راضی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، پس شاید دوست داشته باشید بدانید که کسی که آن را طراحی کرده است، چه کسی بوده است؟ بله طراح و برنامه نویس سایت ایران درآمد امیر حسام است.

سلام و ارادت مخصوص برای شما از امیر حسام.

.

.

از طرف خودم و سایر بچه های گروه به شما خوش آمد می گویم و برایتان آرزوی موفقیت سریع و کسب و کار اینترنتی پرسود می کنم.

.

 

با آرزوی موفقیت شما،مونا افشار

 

مونا افشار
ایران درآمد