چگونه شروع کنم؟

براى شروع کسب درآمد از اینترنت از کجا باید شروع کنید؟

این سوال بسیار خوبى است. به این دلیل که شروع از نقطه درست خودش نیمى از مسیر است و راه را دوبرابر آسان مى کند.

این هم از ۳ مرحله ى شروع به کسب درآمد از اینترنت

مرحله اول: روش کسب درآمد مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

راه هاى مختلفى وجود دارد که شما مى توانید از آنها استفاده کنید. روشى که انتخاب می کنید بستگى به زمینه ى علاقه تان و استعداد هایتان دارد. برای اطلاعات بیشتر به صفحه ی روش های کسب درآمد مراجعه نمایید.

می توانید کتاب آموزش کسب درآمد در ۷ روز را دریافت کنید تا با ۷ روش آسان و رایگان برای درامد اینترنتی آشنا شوید.

به طورِ کلى، سه روش براى درآمد آنلاین وجود دارد…

۱. فروشِ محصولِ خود به بازارِ ایران:

در این روش، شما محصولاتِ خود را در سایت فارسى و به سایر ایرانیان عرضِه می کنید. این روش درآمد و سود خوبى دارد و بسیار آسان است. چون نیازى به تسلّط به زبان انگلیسى و یا نگرانى در مورد تحریم هاى آمریکا نیست.

می توانید محصولاتِ گوناگونى در سایت یا بلاگ خود بفروشید. از فیلم گرفته، تا نرم افزار، لوازم آرایشى، هدیه، و هر چه به فکرتان می رسد. به همین راحتى.

۲. فروش به بازارِ جهانى:

این روش بسیار پر درآمدی است چون شما محصولاتِ خود را به دلار می فروشید و به بازارِ چند میلیاردی دست رسى دارید.
در عین حال، تسلّط به زبان انگلیسى در این روش کسب درآمد مهم است. تحریم هاى خارجى هم گاهى مشکلاتى ایجاد میکند که البته شما راه حال کردن آنها را در این سایت به آسانى پیدا مى کنید.

لازم نیست حتما خودتان محصولی داشته باشید که بفروشید. میتوانید به راحتى محصولاتِ سایر شرکت هاى خارجى را بفروشید و ۳۰% تا حتى ۷۵% سود را به خود اختصاص دهید. (affiliate marketing)

۳. کسب درآمد از راه تبلیغات در سایت تان:

این راه بسیار آسان و مطمئن است که هر کس میتوانند به سرعت از آن پول و درآمد خوبى کسب کند. شما تنها کارى که می کنید این است که سایت مفیدى ایجاد می کنید و تبلیغات سایر سایت ها یا گوگلِ Adsense را روى آن قرار می دهید. هر بار که کسى از سایت شما روى تبلیغات کلیک کند، شما پول در میاورید.

توجه: راه هاى دیگرى هم براى کسب درآمد وجود دارد، مثل پول درآوردن از خواندن ایمیل یا کلیک روى تبلیغات. ولى این روش ها بسیار مبتدی و کم درآمد هستند.

چرا وقت ارزشمند خود را روى کارى بگذارید که باید روزى چندین ساعت روى تبلیغات بیخودى کلیک کنید و چشم درد بگیرید، وقتى به سادگى میتوانید از سایت یا بلاگ خود درآمد آسان تر و بیشترى داشته باشید؟

مرحله دوم: تکنیک هاى پرسود کسب درآمد اینترنتى را یاد بگیرید.

همان طور که می دانید، در هر شغلى مجهز کردن خود به دانشِ آن کار یعنى افزایشِ موفقیت و درآمد خودتان.

در کسب و کار اینترنتى هم شما مى توانید با یادگیرى جدیدترین و هوشمندانه ترین روش ها، سرعت موفقیت خود را چندین برابر کنید.

از چه کسى رمز موفقیت را یاد بگیرید؟

با یک جستجوى سریع در گوگلِ، می بیند که سایت هاى مختلفى در مورد پول در آوردن از اینترنت وجود دارد. ولى اکثرِ این سایت ها توسط افرادِ تازه کار و بدونِ سابقه در این زمینهِ نوشته شده است. کسانى که خود هنوز درآمد چندانى کسب نکرده اند و می خواهند با جلبِ شما به عنوانِ زیرگروه خود تازه پول در آورند.

عجیب نیست؟ 🙂

اما ما در ایران درآمد، با تجربه چهار ساله موفق در کسب و کار اینترنتى، اینجا هستیم تا رمز و رموز واقعى این کار را با شما در میان بگذاریم.

فقط کافی است کتاب کسب درآمد از اینترنت در ۷ روز را مطالعه کنید تا با هفت روش آسان و رایگان برای درآمد اینترنتی آشنا شوید.

خودتان مى توانید اینجا با سابقه موفقیتِ ما آشنا شوید.

مرحله سوم: پولدار شوید!

به کمک آموخته هاى خود می توانید به راحتى سایت خود را در چند روز کوتاه ایجاد کنید و به زودى از طریق اینترنت کسب درآمد کنید.

روزى که اولین چک درآمد خود را نقد می کنید را هرگز فراموش نخواهید کرد. و آن روز بیشتر از آن چه فکر مى کنید دست یافتنی و به شما نزدیک است، دوستِ عزیز.

با آرزوى موفقیتِ شما و اینکه نام شما هم به زودى در صفحه نمونه هاى موفق نقش ببندد…

مونا افشار