نمونه موفقیت دیگران

آیا واقعا کسب درآمد عالى از اینترنت امکان پذیر است؟

چرا که نه؟ اینترنت بازارِ بزرگ و بسیار  نامحدود است براى کسب درآمد و پول دار شدن. تا به امروز روشى سریع تر و آسان تر براى کسب ثروت وجود نداشته است.

این هم نمونه هایى واقعى از موفقیت افراد حقیقی مثل شما در راه کسب درآمد اینترنتی براى تضمین این که شما هم می توانید از طریق اینترنت به درآمد بالا دست یابید…

۱. نمونه موفق: مونا افشار

صاحبِ سایت: چندین سایت مختلف به زبان انگلیسى

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۲۲ سالگی (٧ سال پیش)

درآمد: ماهیانه ۴/٠٠٠ دلار تا ۶/۵٠٠ دلار در ماه های پرسود.

رمز موفقیت شما چیست؟

“من اول با این کسب و کار از طریق دوستِ عزیزم، لادن لشکری، آشنا شدم. او خود مدت ها بود که از طریق اینترنت به تجارت الکترونیک مشغول بود. من هم با کمک ایشان شروع به کار کردم و از طریق گوگلِ ادسنس و افیلیت مارکتینگ مدت ۳ سال است که درآمد بسیار خوبى کسب میکنم.”

۲ . نمونه موفق: لادن لشکری

صاحبِ سایت: بیش از ۵۷ سایت مختلف به زبان انگلیسى از جمله بلاگ لادن لشکری و  Product Ideas و  One Day eBook

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۱۷ سالگی (٩ سال پیش)

درآمد: چند هزار دلار ماهیانه. میزان دقیق آن به درخواست خود ایشان مطرح نمی شود.

رمز موفقیت شما چیست؟

“من با این حرفه وقتی تنها ۱۶ سال داشتم آشنا شدم. اون موقع هنوز مشغول تحصیل در دبیرستان بودم. یک سال طول کشید که راه و روش اش رو خوب یاد گرفتم و درآمد خوبی پیدا کردم. از آن موقع تا حالا که چندین سال می گذره عاشق این کار هستم و من رو به خیلی از هدف ها و آرزوهام رسونده. برای همین تجارت اینترنتی رو به همه توصیه میکنم.”
نمونه موفق کسب درآمد اینترنتی

٣. نمونه موفق: سامان صادقیان

صاحبِ سایت Netbarg.com

رمز موفقیت؟

سایت پرطرفدار نت برگ به عنوان ایده ای خلاق و نوین برای ارائه تخفیف های مختلف به هموطنان ایرانی ایجاد شده که به سرعت توسعه یافته و با کمترین سرمایه و حتی بدون نیاز به تولید هیچ محصولی (و تنها از طریق جلب همکاری دیگر شرکت ها) سود قابل توجهی را به ارمغان می آورد.

۴.  نمونه موفق: امیر لشکری

صاحبِ سایت FreeNewsletterHelp.com

سنِ شروع کسب درآمد اینترنتى: ۱۸ (۵ سال پیش)

رمز موفقیت شما چیست؟

“من از یکى از دوستان راجع به این کار شنیدم و یه کم تحقیق کردم. بعد تصمیم گرفتم سایتی به زبان انگلیسى درست کنم که با بازارِ جهانى در ارتباط باشه  و از طریق گوگل ادسنس درآمد پیدا کنم. حالا مدت یک ساله که درآمد آنلاین دارم در کنار کنکور و حالا دانشگاهم. امیدوارم همه جوانان ایرانى هم با این کار پرسود بیشتر آشنا بشن.”

نمونه موفق کسب درآمد اینترنتی

۵. نمونه موفق: سام مدنپور

صاحبِ سایت eSam.ir

رمز موفقیت؟

افتتاح اولین سایت ایرانی که مشابه eBay عمل می کند و به خریداران امکان پیدا کردن مناسب ترین قیمت برای کالاهای نو یا دسته دوم خود را می دهد. این فروشگاه مورد استقبال زیادی قرار گرفته که همین سبب سودآور شدن این ایده ی نسبتا ساده اما هوشمندانه گردیده.

۶. نمونه موفق: مرتضی ستارنژاد

صاحبِ سایت TagBox.ir

رمز موفقیت؟

ایجاد یکی از بزرگ ترین و کامل ترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی در مورد لوازم سفر و کوهنوردی. در حالی که مغازه های بسیاری در این زمینه وجود دارند, ایشان با ایجاد یک فروشگاه اینترنتی و ارائه امکان خرید آنلاین به علاقمندان, با کمترین هزینه محصولات خود را برای فروش به سراسر ایران قرار داده اند.

با توجه به اینکه این ایده برای تمامی موضوعات دیگر نیز قابل پیاده کردن است, این پتانسیل پرسود ایجاد فروشگاه اینترنتی برای بازار داخلی را نشان می دهد.

پس شما هم می توانید!

وقتى که آنها توانستند در کار اینترنتى موفق شوند، چرا شما از این فرصت طلایى استفاده نکنید تا از اینترنت به راحتى درآمد کسب کنید؟

همین امروز قدم اول را براى رسیدن به هدف ها و رویا هایتان بردارید…

پاسخ به سوال های شما

چه طور شروع کنم؟